BETON KURUTMA

BETON KURUTMA

Beton Kurutma

Beton Kurutma

Beton kurutma işlemi ile betonlar kısa süre içinde kullanıma açılmaktadır. Hem içerdeki nem dengesini sağlayarak hem de betonun hızlı kurumasını sağlayarak, betonun uzun yıllar sağlam bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz. Kurutma işlemi ile artık hangi mevsim olursa olsun beton yapımı artık daha kolay olacak ve hızlı bir şekilde hizmet vermeye başlayacaktır.

Beton Kurutmada Titizlik

Beton kurutma yöntemi uygulanarak yapılan inşaat, zemin vb. uygulamaların sağlamlığı garanti altına alınmaktadır. Uygulanan betonların kurumasını sağlamak için;

  • Alanında uzman personelimiz ile işe başlayarak ortamın nem dengesini belirliyoruz.
  • Uygulanan beton işleminin tüm verileri ışığında kullanılacak malzeme ve yöntemi belirliyoruz.
  • Teknolojide son nokta cihazlarımız ile kurutma işlemine başlıyoruz.
  • Mümkün olan en kısa süre içinde kurumuş betonu son kontrollerini yaparak, kullanıma hazır halde sizlere sunuyoruz.
  • Kurutma işleminden sonra ortamın nem dengesini sağlıyoruz.

Beton kurutma işlemlerimizin hepsini güvencemiz altında sizlere sunuyoruz. Betonları sizler ile birlikte inceleyip eksik gördüğünüz ya da beğenmediğiniz bir durum olması halinde tüm işlemi itinalı bir şekilde başa alarak tekrarlıyoruz. Ayrıca imalatını bizzat yaptığımız cihazlarımızı sizlere sunarak, tüm işlemleri kendiniz yapıp, bu işte usta olmanıza imkan veriyoruz.

Beton Kurutmada Kalite

Yıllara dayanan tecrübemizi teknoloji ile bir araya getirerek sizlere beton kurutma hizmet vermekteyiz. Kaliteden ödün vermeyen çalışma anlayışımız ile hem hizmetimiz hem de imalatını yaparak sizlere sunmuş olduğumuz cihazlarımız ile aklınıza takılan bütün soruları net ve eksiksiz cevaplayarak güven içinde alacağınız bir hizmeti sizlere sunuyoruz. Tercih listenizin en başında olmanın omuzumuza yüklediği sorumluluk ile titiz ve itinalı bir şekilde çalışmalarımıza devam etmeyiz.

Beton kurutma konusunda üretmiş olduğumuz bütün cihazlarımı, ulusal ve uluslar arası tüm kalite standartlarına uygun olarak üretimi yapılmıştır. Cihazlarımızın kendi garantisi haricinde, siparişinizden başlayarak teslim edilmesine kadar geçen süre taahhüdümüz altına alınmıştır. Kurutma konusunda bilgi almak, karşılaştırma yapmak ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için dilediğiniz zaman bizleri ziyaret edebilirsiniz. Hizmetimiz ve cihazlarımızın kalitesi hakkında yapılmış olan yorumlara göz atabilir, cihazlarımızı inceleyerek istediğiniz karşılaştırmaya tabii tutabilirsiniz.