ŞANTİYE KURUTMA

ŞANTİYE KURUTMA

Şantiye Kurutma

Şantiye Kurutma

Şantiye kurutma ile şantiye içerisinde bulunan tüm malzemeleri koruma altına alınmaktadır. İnşaat yapımında kullanılan malzemelerin sağlamlığının büyük önem arz ettiği noktada, şantiyenin nem oranının dengelenmesi ile yapılarda sağlamlık kazanmaktadır. Ayrıca kurutma işlemi ile birlikte çalışan personelin üzerinde olumsuz etki yaratan nem ortadan kalktığından dolayı yapılacak işlemlerde çalışan verimi normalden daha fazla olmaktadır.

Şantiye Kurutma Önemi

Şantiye kurutma, inşaat alanında alınması gereken en önemli tedbirdir. Fazla nemin ve su kabarcıklarının ortadan kaldırılması ile verecekleri zarar engellenmektedir. Bu bağlamda kurutma işlemi yapılarak,

  • Şantiye içerisinde bulunan demir malzemenin paslanmasının önüne geçilmektedir.
  • Alan içinde bulunan ahşap malzemelerin nemden kaynaklı esnemesi engellenir.
  • İnşaat alanında kullanılacak tüm malzemenin çürüme sorunu bertaraf edilir.
  • Çalışacak işçiler üzerindeki nemin yarattığı yorgunluk hissi ortadan kaldırılır.
  • Şantiye alnında çalışanların nemden kaynaklanan hastalanmasının önüne geçilmektedir.
  • Saha içerisinde sıraya konulan işlemlerin hızlı bir şekilde yapılması sağlanır.
  • Şantiye kurutma ile teçhizat ve personel verimi katlanır ve işin yapım süresi mümkün olduğu kadar azalır.

Kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile ürettiğimiz birbirinden farklı model ve boyuttaki cihazlarımız ile kurutma işlemini hızlı şekilde yerine getirirsiniz. İmal ettiğimiz cihazlarımızın hepsi kalite standartlarına tam olarak uygun üretilerek sizlere sunulmaktadır. Cihazlarımız kolay kullanımı, yetkili servis ve yedek parça ulaşımı konusunda isteklerinize cevap vererek güven içinde kullanarak sorunlarınız kısa sürede etkin çözümler sunmaktadır.

Tercihiniz

Şantiye kurutma cihazları üretiminde ve işlemlerinde her zaman ilk sırada olmanın vermiş olduğu onur ile çalışmaktayız. Kurulduğumuz ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti hedef doğrultusunda sizlere daha iyisini sunmak için çalışıyoruz. Gelişen teknolojiyi ürettiğimiz cihazlarımıza eksiksiz uygulayıp, yıllara dayanan tecrübemizle bir araya getirerek güven içinde alıp kullanacağınız cihazlarımızı sizlere sunuyoruz.

Çeşitli iletişim adreslerimizden bizleri ziyaret ederek sorunlarınıza hızlı ve kolay çözümler bulabilirsiniz. Satışa sunmuş olduğumuz cihazlarımızı inceleyebilir, dilediğiniz karşılaştırmayı yapabilirsiniz. Hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin şantiye kurutma cihazlarımız ve hizmetlerimiz ile ilgili yapmış olduğu yorumlara göz atabilirsiniz. Çalışma stratejimizin belirlenmesi konusunda görüş ve önerileriniz bizimle paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.