HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Nemmak Hakkımızda

İlk olarak kurulduğumuz günden başlayarak her zaman daha iyisini hedefleyen bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Bulunduğumuz sektörün yapmış olduğu işlemlerin zorluğunun farkında olarak çalışmaktayız. İlk faaliyetimizden bugün kadar hem hizmetlerimizde hem de cihazlarımızda kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile çalışarak sizlere daha iyisini sunmak adına hizmetlerimize devam etmekteyiz. Amacımız sizlere daha güzel ortamlar, sağlam yapılar, uzun ömürlü eşyalar ve sağlık vakitler sunmaktır.İlkelerimiz

İlk faaliyete başladığımız gün belirlediğimiz müşteri memnuniyeti hedefi ışığında bir an bile sağmadan çalışmaktayız. Kurutma işlemlerini gerek siz yapmanız için sunduğumuz cihazlarımız gerekse bizzat kendi personelimiz ile yerine getirmek için garantimizi sizlere sunarak çalışmaktayız. Hizmetimiz ve cihazlarımız ile müşterilerimize güven aşılayarak kurutma işlemlerini yerine getirmek için en ince detayları bile ince bir titizlik ile yapıyoruz.

Yıllara dayanan tecrübemizi her geçen gün ilerleyen teknolojiye entegre ederek kaliteli hizmet ve cihazlarımızı sizlerle buluşturuyoruz. Geniş servis ağı ve ulaşımı kolay yedek parça servislerimiz ile aradığınız her şeye zaman kaybetmeden ulaşmanız ve kolay bir şekilde kullanmanız için çalışmaktayız. Güler yüzlü ve sağlam hizmet statüsünü tam olarak işimizin her safhasına uygulayarak zaman ayırdığınız işlemler sonunda tebessümünü garantimiz altına almaktayız. Cihaz ve hizmetlerimizde, en başından sonuna kadar bütün süreci güvencemiz altında sizlere sunuyoruz.

Kalitemiz

Bulunduğumuz sektörde her zaman ilk sırada olmanın ve hep orda kalmanın ilkesi olan kaliteyi, artırarak çalışıyoruz. Personel kadromuzu alanında uzmanlaşmış çalışanlarımız ile genişletiyoruz. Cihazlarımızı ulusal ve uluslar arası tüm kalite standartlarına uygun olarak üretip, marka garantimiz altında sizlere sunuyoruz. İlk siparişinizden başlayarak, teslimatı gerçekleşene kadar geçen bütün süreyi taahhüdümüz altına alarak oluşabilecek olumsuzluklara karşı tüm sorumluluğu biz alıyoruz.

Sürekli ulaşabileceğiniz iletişim adreslerimiz ile sorunlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde çözmek için çalışmaktayız. Yaptığımız ar-ge çalışmalarımızın sonucunda daha ileri gitme hedefi doğrultusunda değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerini kendimize yol olarak belirliyoruz. Çalışma stratejimizi belirlemek için silerin desteği ile ilerliyoruz. Sorunlarınızı çözmek, özlediğiniz ortamlara ulaşmak ve güzel görünümünü koruyan mekanlarınız için sizlere iletişim adreslerimizde bekliyoruz.