PARKE KURUTMA

PARKE KURUTMA

Parke Kurutma

Parke Kurutma

Parke kurutma ile parkelerinizi daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Nem ve buhar tanecikleri oluşumu ile parkelerde yumuşama olup kırılganlığı artmaktadır. Ayrıca parke araları açılarak hem kirli bir görüntü hem de çürüme başlangıcı oluşur. Nemli bir parkede bakteri türemesi olağan bir durum olmakta ve bu bakteriler insan sağlığına zararlı bir hal almaktadır.

Dikkatli Bir Kurutma

Parke kurutma işlemini yerine getirirken aklınızda oluşan bütün soru işaretlerini ortadan kaldırıp güven içinde alacağınız bir hizmeti sizlere sunuyoruz. İmalatını yaptığımız cihazlarımız ile parkeleriniz kuruyacak ve ortamın nem dengesi sağlanacaktır. Bu doğrultuda;

  • Alanında uzman ekibimiz mekanınızda keşif yaparak ortamın ve parkenin nem değerlerini ölçmektedir.
  • Kurutma işlemine tam olarak uygun cihazlar ile titizlik ile başlıyoruz.
  • Mümkün olan en kısa süre içinde parkeleriniz ilk andaki durumuna getiriyoruz.
  • Kurutma işlemi sonrasında sizler ile birlikte kontrolleri yerine getiriyoruz.

Parke kurutma işlemini kendi ürettiğimiz cihazlar ile yapmaktayız. İşlem anında ya da sonunda beğenmediğiniz bir durum olması halinde tüm işleme yeniden başlıyoruz ve sizden onay gelene kadar devam ediyoruz. Birbirinden farklı modellerde sizlere sunduğumuz cihazlarımız ile kurutma işlemini isteğinize göre kendiniz yapabilir ve sürekli olarak nem dengesini sağlayabilirsiniz.

Kurutmada Kalite

Kurulduğumuz ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeyen anlayışımız içinde parke kurutma işlemi yapıyor ve bu işlemi yerine getirmek için gereken cihazları üretiyoruz. Cihazlarımızın hepsi kalite standartlarına tam uygun olarak üretilmektedir. Kolay kullanım, yedek parça ve teknik servis imkanları ile cihazlarımızı hiçbir sıkıntı yaşamadan uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bulunduğumuz sektörde her zaman ilk sırada olmanın omuzumuza yüklemiş olduğu sorumluluk ve verdiği gurur ile sizlere saha iyisini sunmak için hizmet vermekteyiz. Yıllara dayanan tecrübemizi, teknolojide son nokta cihazlar ile birleştirerek sizlere kusursuzu yaşatan bir hizmet vermekteyiz.

Bizleri istediğiniz zaman ziyaret ederek parke kurutma hakkında bütün bilgi ve cihazlara ulaşıp inceleme yapabilirsiniz. Sorunlarınızı bizlere ileterek kısa süre içinde kolay çözümler bulabilirsiniz. Bir adım daha ileriye gitmek için değerli görüş ve önerilinizi bizimle paylaşarak bize yardımcı olabilirsiniz.