EPOKSİ KURUTMA

EPOKSİ KURUTMA

Epoksi Kurutma

Epoksi Kurutma

Epoksi kurutma, yüzeylerin sağlamlaşması için yapılan işlemdir. Epoksi yapışmayı sağlayan kimyasal bir reçinedir ve pürüzsüz yüzeylerde baskı ve darbeler ile karşılaşmadıkça uzun yıllar kullanılmaktadır. Ancak uygulanacağı yüzeyin nem açısından dengeli olması gerekmektedir. Hem kurutma hizmetimiz hem de kurutmadaki etkili cihazlarımız ile epoksi işleminin uzun yıllar kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Epoksi Kurutmada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Epoksi kurutma, işlemlerin başlamasından önce yapılması gerekmektedir. Yüzeyin zımparalanıp pürüzsüz olmasının ardında işlem yapılması için nem dengesinin sağlanması gerekir. Dengeyi sağlamak için nemin azaltılması işlemi yerine getirilir. Sağlam bir epoksi için;

  • Epoksi işlemi gibi nemin ölçülmesinde de alanında uzman personelin bulunması gerekir,
  • Nemin değerini ölçecek hata oranı sıfır cihazlar kullanılmalıdır,
  • Nemi hızlı şekilde kurutacak cihazlar ile kurutma işlemi yerine getirilmelidir,
  • Denge sağlanması ile uzman personel ile kalıcı bir epoksi işlemi yapılmalıdır.

Epoksi kurutma işleminde profesyonelleşmiş ekibimiz ve ulusal ve uluslar arası tüm kalite standartlarını uygunluğu denetlenmiş cihazlarımız ile hizmet vermekteyiz. Kurutma işlemine çabucak başlayıp mümkün olan en kısa süre içinde tamamlayarak sağlam yüzeylere kavuşulmasını hızlandırıyoruz. Sizlere sunduğumuz cihazlarımız ile işlemlerin sonrasında bile nem dengesini sağlayarak yapılan epoksi işleminin daha sağlam hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

İşlemlerde Kalitemiz

Kuruluşumuzun ilk yılından itibaren epoksi kurutma işinde gelişen teknoloji ve deneyimlerimizi harmanlayarak sizlere hizmet vermekteyiz. Üretimi üstlendiğimiz kurutma cihazlarını kullanarak artık sizlerde birer usta olabilirsiniz. Tercih listenizin her zaman ilk sırasında olmanın vermiş olduğu onurun yanı sıra, omuzumuza yüklemiş olduğu sorumluluk ile sizlere daha iyisini sunmak adına çalışmaktayız. Hem yerine getireceğimiz hizmetlerimiz hem de üretip kullanımınıza sunmuş olduğumuz cihazlarımız yüzde yüz garantimiz altında sizlere sunulmaktadır.

Hedef olarak belirlediğimiz müşteri memnuniyeti ilkesi ışığından, memnun kalınmayan bir durumda ödenen bütün ücreti koşulsuz iade etmekteyiz. Dilediğiniz zaman epoksi kurutma hakkında bilgi almak için bizleri ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Müşterilerimizin ürettiğimiz cihaz ve yaptığımız hizmetler ile ilgili olarak yapmış oldukları yorum ve eleştirilere göz atabilirsiniz. Çalışma stratejimizin belirlenmesi konusunda görüş ve önerilerinizi bizlere bildirerek yardımcı olabilirsiniz.