SIVA KURUTMA

SIVA KURUTMA

Sıva Kurutma

Sıva Kurutma

Sıva kurutma, başlanılan inşaat işleminin hemen hemen tam ortasına gelindiğini göstermektedir. Duvarlara uygulanın sıvanın sağlam olması ve sonrasında yapılacak işlemlere sorun çıkarmaması için özenli şekilde kurutulması gerekmektedir. Doğal yolla kurumanın mümkün olmadığı ya da zaman olarak uzun sürmesinden dolayı kurutma metotları uygulanır. Yüzde yüz kendi imalatımız olan cihazlarımız ile sorunların hepsinden kısa süre içerisinde kurtulacaksınız.

İtinalı Kurutma

Sıva kurutma ile sıva pürüzsüz bir hal alacak ve ardında uygulanacak boya işleminin kolay ve göz alıcı olmasını sağlayacaktır. Kurutma işleminin fazla zamanınızı almaması ve kusursuz olması için;

  • İşinde uzmanlaşmış personelimiz ile sıvanın ve ortamın nem analizini gerçekleştiriyoruz.
  • Uygun kurutma yöntemini ve nem dengesini belirliyoruz.
  • Kendi ürettiğimiz ve kalitesine kefil olduğumuz kurutma cihazlarımız ile kurutma işlemine başlıyoruz.
  • Mümkün olan en kısa süre içerisinden kurutma işlemini tamamlıyoruz.
  • İşlemlerin son kontrollerini sizler ile birlikte yapıyoruz.

Sıva kurutma işlemleri sonucunda herhangi bir noktada beğenmediğiniz bir durum olması halinde tüm işlemlere yeniden başlayarak sizlerden onay gelene kadar devam ediyoruz. İsteğiniz göre sizlere sunmuş olduğumuz cihazlarımıza sahip olarak işlemleri kendi elinizle yerine getirebilir ve kurutma işleminde tam bir usta olabilirsiniz.

Kurutmanın Kaliteli Adresi

Yıllara dayanan sıva kurutma tecrübemizi gelişen teknoloji çerçevesinde imal ettiğimiz cihazlarımız ile bir araya getirerek, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Gönül rahatlığı içerisinde alıp kullanacağınız cihazlar için bütün sorularınıza eksiksiz ve samimi cevaplar veriyoruz. Her zaman tercih listelerinin en başında olmanın vermiş olduğu sorumluluk ile kaliteli cihaz ve hizmetlerimizi özenli bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Ulusal ve uluslar arası belirlenmiş tüm kalite standartlarına eksiksiz uyum sağlayarak ürettiğimiz sıva kurutma cihazlarımızı marka garantimiz ışığında sizlerle buluşturmaktayız. İmalat, yedek parça ve teknik servis ağımız ile sizlere kusursuz bir hizmet anlayışı içinde çalışmalarımız sürdürmekteyiz. Dilediğiniz zaman bizleri ziyaret ederek hizmetimiz ve cihazlarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz tarafından hizmetimiz ve cihazlarımız hakkında yapılan yorumlara göz atabilirsiniz. Zirveye ulaşmak için görüş ve önerileriniz ile bizlere destek ve yardımcı olabilirsiniz.