İNŞAAT KURUTMA

İNŞAAT KURUTMA

inşaat Kurutma

İnşaat Kurutma

İnşat kurutma, yapıların daha hızlı tamamlanması konusunda çok büyük önem arz etmektedir. doğal kuruma yapılarda uzun zaman almakta ve maliyeti artıran bir husustur. Bu nedenle inşaat yapıları genel olarak yaz aylarında yapımı tercih edilmekteydi. Artık sağlam ve büyük yapıları kısa sürede tamamlamak için beklemek gerekmeyecek. Hem hizmetimiz hem de kurutma cihazlarımızla yapılarınızı dilediğiniz zaman başlayıp tamamlayacaksınız.

Kurutma İşlemlerimiz ile

En küçük ayrıntının bile atlandığı inşaat yapılarında, ilerleyen süreçler sorun ve sıkıntıları beraberinde getirmektedir. Bu sebepten inşaat kurutma başlanın yapılar için titizlik ve itina dikkat edilmesi gereken en önemli noktadır. Bu kapsamda;

  • Yapıların beton ve sıvalarının hızlı kurutulur
  • Ardından yapılacak işlemlerin sırası öne gelerek, zaman tasarrufu sağlanır
  • İnşaat alanında bulunan demirlerin paslanmasını engeller
  • Kullanılacak ahşap malzemelerin çürümesinin önüne geçilir
  • Çalışan personelin sağlık koşulları korunur
  • İstenilen ortamın oluşması ile personel ve malzeme verimi artar
  • Kurutma sonrası yapılacak boya ve dekor gibi işlemlerin daha göz alıcı olması sağlanır.

Yapılacak inşaat kurutma işlemi ile maliyetlerin azalması sağlanacağından olayı kazançlı çıkacaksınız. İster hizmetimizi direkt kullanarak ister ise sizlere sunmuş olduğumuz kendi üretimimiz olan, birbirinden farklı model ve kapasiteleri ile cihazlarımız ile hızınıza hız katacaksınız. İşlemlerinizin sonunda kusursuza ulaşacaksınız.

Tercih Edeceğiniz Kurutma

Kurulduğumuz ilk günden bu yana kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile sizlere en iyisini sunmak için hizmet vermekteyiz. İnşaat kurutma sektöründe aklınıza takılan bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, gönül rahatlığı içinde sahip olacağınız bir hizmet ve cihaz sunmaktayız. İmal ettiğimiz cihazlarımızın hepsi ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren belgeler ile sizlere ulaşmaktadır.

Gelişmiş teknik servis ağımız, kolay ulaşabileceğiniz yedek parçalarımız ile sorun yaşamadan faydalanacağınız inşaat kurutma cihazlarını sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz zaman misafirimiz olup, ürün portföyümüzü ve yaptığı işin uzmanı personelimizi inceleyebilirsiniz. Sorunlarınızı ileterek kısa süre içinde hızlı çözümler bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ilkesi altında yaptığımız çalışmalar sonucunda hakkımızda, müşterilerimiz tarafında yapılmış olan yorumlara göz atabilirsiniz.